Toner Canon 052 BK

5,700 L

In stock

Toner Canon 052 BK LBP212/MF421 kompatibel IT

Krahaso
SKU: 30C052XBK Category: Tags: , ,

Toner Canon 052 BK i pajtueshëm me cilësi të lartë ekonomik, do të jetë zgjidhja e përsosur për t’ju ndihmuar të kurseni në kostot tuaja të printimit, Canon  Si një kompani miqësore me mjedisin, prodhuesit tanë kanë kaluar certifikimin ISO14001, dhe ISO9001 për cilësinë e tyre.

Publikime ne Instagram

    No access token

Kategori

Toner Canon 052 BK LBP212 MF421 kompatibel IT

Toner Canon 052 BK

5,700 L

Add to Cart