Toner Xerox 330

31,900 L

In stock

Krahaso
SKU: 106R03622 Category: Tags: ,

Toner Xerox 330 Workcentre 3335/3345

Toner Xerox me ngjyre te zeze 330 WC me nje kapacitet mjaft te larte prej 8500 faqesh.

Toneri perdoret dhe ne modelet e printerave:

  • Xerox Phaser 3330
  • Xerox Workcentre 3335
  • Xerox Workcentre 3345

 

Publikime ne Instagram

Kategori

Toner Xerox 330

31,900 L

Add to Cart