Videoprojektor Acer P1155 DLP

45,600 L

In stock

Videoprojektor Acer P1155 DLP 4000 Ansi Lumen SVGA HDMI
Krahaso
SKU: MR.JSH11.001 Category: Tags: , , , ,

Projektuar për kinema në shtëpi dhe aplikacione biznesi, projektori multimedial Acer P1155 me teknologjinë më të fundit Acer ColorBoost 3D ofron argëtim maksimal. 4000 lumen ANSI ka një kontrast të lartë prej 20,000: 1,me një portë HDMI, Acer P1201 prodhon imazhe ultra.Porta HDMI / MHL ju lejon të lidhni lehtësisht paketën opsionale Acer WirelessHD ose Acer WirelessCAST dhe të luani me valë sinjale nga marrësi i televizorit,tableti ose smartphone përmes projektorit.

 

Additional information

Marka

Acer

Tipi i produktit

Projektor

Teknologjia

DLP

Raporti

4:3

Ndriçimi

4000 ANSI lumens

Rezolucioni

800 x 600
max 1920 x 1200

Kontrasti

20,000:1

Jetegjatesia llampes

5,000 / 10,000 ore

Distanca minimale e projeksionit

1 m

Distanca maksimale e projeksionit

12 m

Zoom

Digital, Manual

Wireless

Opsionale

Portat

1 x HDMI
1 x RS-232
2 x 3.5 mm jack femer
1 x composite video
2 x VGA
1 x HDMI / MHL
1 x DC out
1 x Mini USB
1 x VGA jashtë për kontrollin e monitorit

Telekomanda

Telekomandë IR

Ngjyra

E bardhe

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu