Videoprojektor Acer X128HP

53,000 L

In stock

  • Rezolucioni: XGA (1,024 x 768 px)
  • Ndriçimi :ANSI lumens
  •  Kontrasti: 20.000:1
  • Jeta e llambës maksimumi (ore): 6,000 / 10,000 ore

Krahaso
SKU: MR.JR811.00Y Category: Tags: , , , , , , , , , ,

Acer X128HP

Acer X128HP i jep të gjithë familjes pasqyrën e madhe kur bëhet fjalë për filma, lojëra dhe argëtime. Acer X128HP siguron një imazh të ndritshëm, të qartë, të mprehtë 2D dhe 3D – madje edhe në dritën e ditës. Falë HDMI 1.4a, Acer X128HP mbështet të gjithë lojtarët standardë Blu-ray 3D. Ajo që e bën Acer X128HP veçanërisht të zgjuar është funksioni AC On & I / O Power On, i cili lejon projektorin të ndizet automatikisht kur është i lidhur me një burim energjie ose projektori merr një sinjal HDMI ose VGA.

 

Additional information

Brand

Acer

Teknologjia

DLP

Raporti

4:3

Ndricimi

4000 ANSI lumens

Rezolucioni

1024 x 768

Kontrasti

20,000:1

Burim drite

Llambë

Jetegjatesia llampes

6,000 / 10,000 ore

Distanca e projeksioni

1 m – 11.8 m

Zoom

Digital, Manual

Portat

2 x 3.5 mm jack,
1 x composite video,
1 x DC ,
1 x HDMI,
1 x RS-232,
1 x VGA,

Telekomanda

Telekomandë IR

Ngjyra

E zeze

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu