WEBCAM USB 2.0

3,600 L

In stock

Krahaso
Category:

WEBCAM me mikrofon 

Rezolucioni: 640x480

Rezolucion statik 1600×1200

Formati i videos: 24bit RGB

Shpejtësia e kapjes së imazheve [fps]: 30

Lidhje me USB

Butoni i mbylljes ON/OF

Kendi rrotullimit: 360°

Gjatesia e kabllove: 105 cm

Kamera për kompjuter , është një pajisje e cila ka madhësi të vogël, dizajn unik dhe përshtatet në çfardo ambienti që ju punoni.

Mund të përdoret për zyrë, dhoma për konferenca.

 

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu